Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 listopada 2016 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, złożoną ofiarę i przygotowanie kościoła na niedzielę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego.

Przeżywamy dzisiaj VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Pokój dla Iraku”. Po Mszy świętej możemy złożyć ofiary do puszek na rzecz chrześcijan w Iraku. Dziękujemy!

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na budowę kościoła, za wpłaty bankowe i ofiary składane w Kancelarii Parafialnej z okazji różnych posług duszpasterskich. Bóg zapłać!

         Dzisiaj o godz. 2000 Wieczór Fatimski. Zapraszamy do wspólnej różańcowej modlitwy, a na tę liturgię prosimy zabrać świece i lampiony.

         W kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim o godz. 1500 liturgiczne, uroczyste zamknięcie Nadzwyczajnego Jubileusz Miłosierdzia.

W związku z ogólnopolskimi uroczystościami w Łagiewnikach w sobotę i Aktem przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana w parafiach w Uroczystość Chrystusa Króla, w piątek dzień pokuty i postu. Codziennie wieczorem kolejne dni nowenny przed tą uroczystością. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę.

Można jeszcze zapisać się na dekanalną pielgrzymkę do Łagiewnik na najbliższą sobotę, do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie.

U ministrantów można nabyć „Ewangelię na każdy dzień” (10 zł).

Zbliża się koniec roku liturgicznego i Święta Bożego Narodzenia. Pan organista od soboty rozpocznie roznoszenie opłatków na stół wigilijny. W sobotę od godz. 9-tej odwiedzi mieszkańców ul. Udzieli nr 4 i od około 13-tej Udzieli 6.