Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

II Tydzień Zwykły

14 stycznia 2024 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy w minionych dniach otaczali troską naszą parafialną świątynię. Przedstawicielom dyżurujących rodzin wdzięczni jesteśmy za prace porządkowe i przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 8.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na inwestycje w parafii. Dziękujemy za ofiary składane w kancelarii i wpłaty bankowe. Za wykonane ławki pozostało nam do spłacenia jeszcze 45 tysięcy zł. Kolejne ławki do bocznych naw zostaną dostarczone na wiosnę. Dziękujemy panom za pomoc przy montażu nowych ławek, a panu Janowi za ich transport. Bóg zapłać!

Wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci w najbliższą środę zapraszamy do wspólnej modlitwy słowami Koronki do Siedmiu Boleści Maryi.

W piątek liturgiczna uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego patrona naszej diecezji. Modlić się będziemy przed relikwiami świętego Patrona. W tym roku przypada setna rocznica jego śmierci.

Za tydzień o godz. 1100 Szkoła Muzyczna I stopnia w Ropczycach zaprasza na Koncert kolęd i piosenek świątecznych. Śpiew i muzyka uczniów, absolwentów i nauczycieli towarzyszyć nam będzie również w czasie Mszy świetej.

wizyta duszpasterska:

poniedziałek 15 I od godz. 1600

* ul. Mehoffera 5

** ul. Mehoffera 13

wtorek 16 I od godz. 1600

* kolęda na indywidualne zaproszenie (można zgłaszać po Mszach świętych w zakrystii)