Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III Niedziela Wielkanocna

14 kwietnia 2024 roku

Przedstawicielom pięciu rodzin z ul. Mehoffera 7 serdecznie dziękujemy za troskę o nasz kościół, za prace porządkowe, przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Wdzięczni jesteśmy za zaangażowanie. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Mehoffera 9.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary zbierane na tacę przeznaczone na inwestycje w parafii, wdzięczni jesteśmy za ofiary składane w kancelarii i wpłaty bankowe.

Panom pracującym w piątek dziękujemy za demontaż i uporządkowanie świątecznych dekoracji. Bóg zapłać.

Pracownikom i uczestnikom Centrum Integracji Społecznej przy CARITAS w Witkowicach dziękujemy za fachową i pełną zaangażowania pracę przy papieskim obelisku i otoczeniu kościoła. Bóg zapłać!

W środę wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy na godz. 1830 do wspólnej modlitwy słowami koronki do Siedmiu Boleści Maryi.

W sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 9:15. Następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta do katedry rzeszowskiej. Tam odbędzie się dalsza część spotkania. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn szukających Boga w swoim życiu i w życiu swoich rodzin. Zachęcamy również, aby na to spotkanie zabrać swojego syna/synów w wieku powyżej 15 roku życia.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Ropczycach przypomina o możliwości składania wniosków o dodatek osłonowy. Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Ośrodka.

Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego programu pn. „OPIEKA WYTCHNIENIOWA”, skierowanego do opiekunów osób ze znaczną niepełnosprawnością. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.