Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XI Niedziela Zwykła

16 czerwca 2024 roku

Przedstawicielom rodzin z ul. Piłsudskiego i Kolejowej dziękujemy za troskę o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Chopina i Moniuszki.

W poniedziałek o godz. 1130 dziękczynna Msza święta koncelebrowana przez księży wyświęconych 21 czerwca 1986 roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W środę od godz. 1830 wraz z Apostolstwem Dobrej Śmierci zapraszamy do wspólnej modlitwy słowami Koronki do Siedmiu Boleści Maryi.

W Czwartek zapraszamy wszystkich uczniów na Mszę świętą wieczorną na której będziemy dziękować za miniony rok szkolny i prosić o szczęśliwie przeżyty okres wakacji.

Stowarzyszenie Klub Ojca Reaktywacja w Ropczycach zaprasza ojców z dziećmi w przyszłą niedzielę do udziału w biegu charytatywnym dla małej Antosi Brandys z Witkowic. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.