Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVIII Niedziela Zwykła 

2 sierpnia 2015 roku

         Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół, za prace porządkowe i przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 24a kl. II.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne i na ośrodek misyjny w Tanzanii.

W Czwartek Święto Przemienienia Pańskiego. W parafii Farnej jest to dzień odpustu. Uroczysta Msza Święta z procesją Eucharystyczną o godz. 1800.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 1800.  W czwartek na pół godziny przed Mszą Świętą będziemy mogli adorować Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca na Mszy Świętej o godz. 1130 uroczysty chrzest. Składka na tacę w tym dniu przeznaczona jest na budowę kościoła.

We wtorek na pielgrzymi szlak wyrusza 38 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W swoich modlitwach pamiętajmy o pątnikach pielgrzymujących do Tronu Pani Jasnogórskiej.