Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VII niedziela zwykła

20 lutego 2022 roku

 

Dziękujemy dyżurującym przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu dbali o nasz kościół. Dziękujemy za prace porządkowe, dezynfekcję świątyni, przygotowanie na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Troskę o parafialną świątynię wykazało trzy rodziny z bloku nr 39, jedna podjęła pracę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 43 i 45.

We wtorek Święto Katedry św. Piotra.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 930 dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII uroczyste poświecenie i wręczenie krzyży. Poświęcone dla młodzieży krzyże zakładają rodzice lub chrzestni. Po Eucharystii krótkie spotkanie w kościele dla rodziców.

Nawiązując do ogólnopolskiej akcji NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI, z inicjatywy wiernych, w łączności ze wszystkimi, którzy będą na modlitwie czuwać tej nocy, w naszym kościele w sobotę po wieczornej Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji Ojczyzny.

O 2300 Msza święta o pokój i za Ojczyznę.

W niedzielę i środę popielcową przy wyjściu z kościoła u ministrantów i Oazy będzie można pobrać „Wielkopostną Zdrapkę”. To specjalnie przygotowana plansza zawierająca 40 okienek z zadaniami na każdy dzień Wielkiego Postu. Realizując te zadania staramy się prostymi, codziennymi czynnościami wypełniać Ewangelię i stawać się coraz lepszymi chrześcijanami i ludźmi. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na działalność Oazy i ministrantów. Bóg zapłać!

Rekolekcje Wielkopostne przewidziane są od piątku 8 kwietnia.