Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

III niedziela zwykła

24 stycznia 2016 roku

 

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom mieszkańców, którzy w minionym tygodniu dbali o nasz kościół za prace porządkowe (pracy było znacznie więcej w związku z przygotowaniem do koncertu), za przygotowanie świątyni na niedzielę i złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać! O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Żeromskiego 10.

Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej, która wyjątkowo będzie o godz. 1700, w naszym kościele zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołem SKALDOWIE i chórem Jednego Serca – Jednego Ducha. Rozpoczęcie około godz. 18-tej.

W poniedziałek w liturgii przypada Święto Nawrócenia Św. Pawła. Jest to dzień zakończenia modlitw o jedność chrześcijan.

Za tydzień po wieczornej Mszy Świętej o godz. 1700 KONCERT KOLĘD i PASTORAŁEK w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Ropczycach oraz Sekcji Muzycznej Światowego Dnia Młodzieży działającej przy parafii pw. Świętej Barbary. Rozpoczęcie o godz. 1800.

 

Wizyta Duszpasterska:

 

poniedziałek – od godz. 1500

ul. AK 3 kl 6

ul. Piłsudskiego 24 A kl 3 i 4

ul. Piłsudskiego 26 B kl 1 i 2

wtorek – od godz. 1500

ul. AK 3 kl 7

ul. Piłsudskiego 26 C kl 2 i 3

ul. Piłsudskiego 26 B kl 3 następnie 26 C kl 1

środa – od godz. 1500 

ul. AK 9 kl 1

ul. AK 9 kl 2

ul. AK 8 kl 1 i 2