Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVI Niedziela Zwykła

25 września 2022 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafialną świątynię; za sprzątanie, przygotowanie kościoła na niedzielę oraz za złożoną znaczną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1, kl. 1 i 2.

Od soboty 1-go października wieczorne Msze Święte sprawowane będą o godz. 1800. Po Eucharystii różaniec za wyjątkiem pierwszej soboty i pierwszego czwartku (wtedy różaniec przed Mszą świętą).

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z Komunią Świętą. O godz. 1700 rozpoczęcie Nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca – modlitwy wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy Świetej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.

Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

W sobotę 8 października w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie spotykają się na ogólnopolskiej pielgrzymce członkowie Apostolatu MARGARETKA. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

W środę wspomnienie św. Wacława męczennika.

W czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W piątek wspomnienie św. Hieronima kapłana i doktora Kościoła.

W sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W piątek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, a sobotę o 930 na spotkania OAZY.