Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

26 maja 2024 roku

Przedstawicielom czterech rodzin z ul. Pułaskiego 43 i 45 serdecznie dziękujemy za troskę o naszą świątynię, za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego 47 i 49.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła pw. błogosławionego ks. Jana Balickiego w Rzeszowie. Ks. Jackowi – duszpasterzowi nowej parafii dziękujemy za wygłoszone słowo i wspólną modlitwę.

Dziękujemy uczestnikom i instruktorom z Centrum Integracji Społecznej z CARITAS Witkowice za zaangażowanie i pracę przy zieleni wokół kościoła, panu Witoldowi za przygotowanie terenu, a firmie TELNET za użyczenie koparki. Bóg zapłać!

Dzisiaj po wieczornej Mszy świętej zamiast tradycyjnej majówki zostanie odprawione nabożeństwo zwane AKATYSTEM. Zapraszamy do wspólnego uwielbienia Matki Najświętszej.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Kwi Chrystusa – Boże Ciało.
Po Mszy świętej odprawianej w ropczyckiej Farze o godz.
915 procesja z Najświętszym Sakramentem. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i feretronów. Po zakończeniu procesji Msza święta w naszym kościele około godz. 1130 (nie wcześniej).

Zapraszamy do udziału w procesjach przez Oktawę Bożego Ciała.

W piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

W pierwszą sobotę od 800 odwiedziny chorych, od 1800 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za Grzechy.

W niedzielę przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona jest na Cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Na tablicy informacyjnej wywieszono ogłoszenie Urzędu M i G Ropczyce o rekrutacji dzieci do oddziału przedszkolnego na Osiedlu Mehoffera.