Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechswiata

26 listopada 2023 roku

Dziękujemy przedstawicielom dyżurujących rodzin za troskę o naszą parafialną świątynię, wdzięczni jesteśmy za zaangażowanie w prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 1, klatki 5 i 6.

Dziękujemy za dzisiejszą składkę przeznaczoną na modernizacja i remont ośrodka Caritas w Myczkowcach. Bóg zapłać!

Przyszła Niedziela rozpoczyna ADWENT – czas liturgicznego, radosnego oczekiwania na przyjście Pana na końcu czasów i w tajemnicy świąt Bożego Narodzenia.

Od dzisiaj można nabyć:

U przedstawicieli parafialnej Caritas świece na stół wigilijny (duże 18 zł i małe 8 zł).

U pana Organisty świąteczne opłatki.

U ministrantów i młodzieży z OAZY „zdrapkę adwentową”. Zadania i postanowienia, jaki proponują autorzy „zdrapki” dedykowane są dla młodzieży i dorosłym. Ofiary złożone
z tej okazji przeznaczone są na działalność grup duszpasterskich.

W czwartek i piątek spowiedź od godz. 1700. W piątek po wieczornej Mszy świetej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.

W sobotę od godz. 800 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Wieczorem od 1700 wystawienie najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowy przed sumą. Składaka na tacę przeznaczona jest na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.