Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVI Niedziela Zwykła

28 września 2014

Dziękujemy dyżurującym rodzinom za prace porządkowe, za przygotowanie świątyni na niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców domków jednorodzinnych przy ulicy Chopina i Moniuszki.

W dniu dzisiejszym prowadzona jest zbiórka do puszek na katolickie radio VIA.

W środę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Msze Święte wieczorne od tego dnia o godzinie 1800.

W sobotę (tj. 04.10) o godzinie 1630 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin odbędzie się Msza Święta dla róż różańcowych. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu przypada również pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca z tej okazji spowiedź święta w naszej parafii w czwartek dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum oraz w piątek dla pozostałych od godziny 1700.

Chorych z Komunią Świętą odwiedzimy w sobotę od godziny 800. Na godzinę przed wieczorną Eucharystią modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W przyszłą niedzielę – pierwszą miesiąca przed sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Składka na tacę przeznaczona będzie na potrzeby Seminarium Duchownego.

W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 9-tygodniową nowennę przygotowującą wspólnotę parafialną do dobrego przeżycia Misji Świętych.

Jest do nabycia nowy numer gazetki ropczyckich parafii: "WSPÓLNOTA – Królowej Rodzin"