Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXXI Niedziela Zwykła

31 października 2021 r.

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską nasz parafialny kościół, złożyli ofiarę na rzecz parafii, pracowali przy sprzątaniu, dezynfekcji i przygotowaniu świątyni na niedzielę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 9.

Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w porządku niedzielnym.

We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych ZmarłychDzień Zaduszny. Msze święte z wypominkami o godz. 700, 900 i 1600. O godz. 1800 Msza święta w połączeniu z nieszporami za zmarłych. Msze wieczorne przez oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych będą połączone z nieszporami za zmarłych. Przypominamy o możliwości zyskiwania odpustów i ofiarowania ich za zmarłych.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 1700. W czwartek możliwość prywatnej adoracji najświętszego Sakramentu od godz. 1730. W sobotę od 800 odwiedziny chorych, a od 1700 modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy.

W niedzielę przed Sumą modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych.

Składka na tacę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

U ministrantów można nabyć EWANGELIĘ na każdy dzień. Wydanie w małym formacie jest w cenie 12 zł, w dużym 22 zł.

W nowym numerze WSPÓLNOTY Królowej Rodzin znajdziemy wiele aktualnych informacji (np. zasady i sposób zyskania odpustów, porządki świątecznych nabożeństw) i ciekawe artykuły dotyczące życia dekanatu.