Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XXVIII Niedziela Zwykła

15  października  2017 roku

 

Dziękujemy przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o nasz kościół za wszelkie prace, przygotowanie świątyni na czwartek i niedzielę oraz za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Pułaskiego numery nieparzyste i parzyste (28).

Dziękujemy za udział w czwartkowej uroczystości przyozdobienia figury Matki Bożej Fatimskiej koroną z racji stulecia objawień! Wszystkim uczestnikom liturgii dziękujemy za modlitewne zaangażowanie pełne powagi i skupienia, księdzu rekolekcjoniście za wygłoszone Słowo Boże w czasie renowacji misji, młodzieży za asystę i śpiew, ministrantom i lektorom za oprawę liturgiczną, paniom za przyozdobienie procesyjnego feretronu, strażakom za czwartkowe zabezpieczenie trasy procesji. Pracownikom firm i osobom indywidualnym za pracę przy wystroju kaplicy i uporządkowaniu otoczenia kościoła i budynku parafialnego. Bóg zapłać!!!

Zapraszamy na ostatnią w tym roku procesję fatimską z przed kościoła farnego do naszej świątyni w najbliższą sobotę o godz. 1700 (rozpoczęcie procesji). Na zakończenie nabożeństwa Msza Święta.

W środę, na pól godziny przed wieczorną Mszą Świętą, do wspólnej modlitwy zaprasza Apostolstwo Dobrej Śmierci.

W liturgii przypada w tym dniu święto Świętego Łukasza Ewangelisty.

Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Składka na tacę przeznaczona jest na misje.

Zbliża się miesiąc listopad – czas szczególnej modlitewnej pamięci o naszych zmarłych. Przy wejściu do kościoła zostały wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wpisywanie imion w pierwszym przypadku i wyraźne zaznaczenie czy mają to być wypominki roczne. Kartki wypominkowe przekazujemy duszpasterzom w zakrystii lub kancelarii. Nie składamy ich na tacę.