Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

24 lipca 2016 roku

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionych dniach troszczyli się o naszą parafialną świątynię dziękujemy za prace porządkowe, za przygotowanie na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Piłsudskiego 26 B kl. III i 26 C kl. I.

         Na Mszy Świętej o godz. 1130 w obecności przedstawicieli młodzieży, która przybyła na spotkanie w ramach ŚDM, w bocznym przedsionku kościoła poświęcona została pamiątkowa tablica upamiętniająca spotkanie młodych z całego świata i peregrynację w czerwcu ubiegłego roku symboli – znaków ŚDM krzyża i ikony Matki Bożej Salus Populi Romani.

Z racji przypadającego jutro wspomnienia Świętego Krzysztofa patrona kierowców, modlimy się za wszystkich podróżujących, a bezpośrednio po błogosławieństwie na zakończenie Eucharystii poświęcenie pojazdów.

We wtorek 26 lipca wspomnienie liturgiczne Świętych Anny i Joachima rodziców Najświętszej Maryi Panny. W naszych modlitwach pamiętajmy o solenizantach i seniorach.