Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTYUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

24 listopada 2019 roku

 

Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w roku liturgicznym. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia rodzaju ludzkiego Bożemu Sercu. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

Wszystkim przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu otaczali troską naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Broniewskiego.

W sobotę liturgiczne święto świętego Andrzeja Apostoła.

Przyszła niedziela jest pierwszą ADWENTU. Przed Mszą Świętą o godz. 1130 modlitwa brewiarzowa i zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary na tacę przeznaczone są na cele diecezjalne i Seminarium Duchowne.

Pan Organista odwiedzi mieszkańców naszej parafii roznosząc opłatki na stół wigilijny.

poniedziałek od godz.  1630AK 3, klatki 1 – 4

wtorek                          1630 – AK 3, klatki 5 – 7

środa                            1630 – Konarskiego 9

czwartek                      1630 – Konarskiego 15, następnie 17

piątek                           1630 – Konarskiego 2

sobota                          900domki przy ulicach Asnyka i Pułaskiego

 

W czwartek 28 listopada w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 o godz. 1700 odbędzie się zebranie środowiskowe mieszkańców Osiedla Świętej BARBARY. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Na spotkaniu będzie złożenie sprawozdania gminy za rok 2019, omówione zostaną także ważne sprawy gospodarcze, społeczne i plany na przyszłość.

Gmina OSTRÓW informuje, ze trwa nabór dzieci do żłobka w Żdżarach. Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Gminy Ostrów lub bezpośrednio w żłobku.

Bliższe informacje:www.ostrow.gmina.pl