Liturgia Na dzień dzisiejszy
Kamery
Transmisja Wszystkich Mszy Świętych (w dni powszednie, niedziele i święta) Kamera OnLine widok z Prawej Strony Kamera OnLine w naszym kościele Transmisja Niedzielnych i Świątecznych Mszy Świętych na portalu YouTube Transmisja na portalu YouTube
Archiwalne Artykuły

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

6 maja 2018 roku

 

Przedstawicielom rodzin, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą świątynię dziękujemy za prace porządkowe, przygotowanie kościoła na niedzielę i za złożoną ofiarę. Bóg zapłać!

O dyżur prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 2 klatka 2 i 3.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na cele diecezjalne i seminarium duchowne.

We wtorek 8 maja Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski.

W piątek 11 maja w naszej parafii odbędzie się wielkanocne „Czuwanie uwielbieniowe”. Czuwanie poprowadzi i konferencję wygłosi ks. Krzysztof Golas – diecezjalny duszpasterz młodzieży. Rozpoczęcie wspólną Eucharystią o godz. 1900. Oprawę muzyczną przygotowała Sekcja Muzyczna Światowych Dni Młodzieży wraz z nauczycielami ze Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Ropczycach. Wszystkich, nie tylko młodzież, serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę 13-go maja Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy Świętej w. o godz. 930 uroczysty chrzest, o godz. 1130 rocznica Pierwszej Komunii Świętej, o godz. 1900 Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową ulicami osiedla.

Ofiary złożone na tacę z drugiej niedzieli miesiąca przeznaczone są na cele budowlane.